Zwycięstwo Oldbojów z Bruskowa Wielkiego w Kołobrzegu

Zespół z Bruskowa ma na swoim koncie dziewięć punktów
Kolejne spotkanie w ramach I Pomorskiej Ligi Oldbojów rozegrali zawodnicy Oldbojów Bruskowo Wielkie. Tym razem wygrali w Kołobrzegu z Amatorem 5:1 (0:1).

Mimo przewagi, nie udało się zawodnikom gości nic strzelić w pierwszej połowie. Na domiar złego pod sam koniec pierwszej połowy w 45. minucie spotkania stracili gola.

W drugiej połowie już było znacznie lepiej i już w 55. minucie wyrównał Dominik Zagórowski. Ten sam zawodnik trafił w tym meczu jeszcze trzy razy w 62., 78. i 82. minucie. Bramkę zdobył jeszcze Karol Petrus w 64. minucie.

Zespół z Bruskowa wystąpił w składzie: K.Wasilewski - K.Kublik (46 Żurek), Okołotowicz, Więs, Szynkielewski (70 Falkowski), Dawidowicz, Z.Oblizajek, K.Petrus, M.Wasilewski, Wojciechowski (46 Sławski), Zagórowski.

W poprzedniej kolejce Bruskowo pokonało Mechanika Bobolice 6:0. Pozostałe wyniki 5. kolejki: Mechanik Bobolice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2:1, STLA Szczecinek - Zryw Kretomino 0:1, Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1:11, Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 1:3, Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 3:0.