MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bałtycka III liga Dąb Dębno Lubuskie - Drutex-Bytovia Bytów 0:0

Mateusz Oszmaniec (z piłką) obronił rzut karny.
Mateusz Oszmaniec (z piłką) obronił rzut karny. Krzysztof Tomasik
W pierwszej połowie Drutex-Bytovia nie bał się grać otwarcie. Jego zawodnicy stworzyli trzy okazje do strzelenia przynajmniej jednego gola. O dwie korzystniejsze sytuacje więcej mieli gospodarze.

Największe niebezpieczeństwo groziło przyjezdnym ze strony napastnika Łukasza Dłubisa. W obu ekipach dobrze poczynali sobie bramkarze. Po przerwie miejscowi ruszyli z większym animuszem.

W 57.minucie Dębowi został przyznany rzut karny za to, że Krystian Stanios złapał gracza Dębu w polu karnym za koszulkę. Za to otrzymał drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Pecha miał egzekutor jedenastki Dłubis. Jego strzał obronił Oszmaniec. Bytowski golkiper rozegrał świetny mecz.

- Moi walczyli do ostatniego gwizdka - chwalił swoich piłkarzy Waldemar Walkusz, szkoleniowiec Druteksu-Bytovii. - Muszę odbyć rozmowę dyscyplinującą z Krystianem Staniosem, bo jego nieodpowiedzialne zachowanie mogło się źle dla nas skończyć.

Dąb Dębno - Drutex-Bytovia Bytów 0:0.

Drutex- Bytovia: Oszmaniec - ż.k., Cierson, Kasperowicz, P. Łapigrowski, Jóźwiak, Bryndal - ż.k., Kalamaszek (66 Ciemniewski), Kowalski (46 Śmigiel), Stanios - 2 x ż.k., a w konsekwencji cz.k., Adamowicz, (66 Cech - ż.k.), Paraficz (84 Formela) - ż.k.).

Inne wyniki
Orkan - Kaszubia 0:1, Astra - Zatoka 1:2, Olimpia - Orlęta 0:0, Darzbór - Rodło 2:1, Bałtyk - Rega-Merida 2:0, Cartusia - Sława 4:1.