Bieg na dychę z hakiem w Ustce [WYNIKI, zdjęcia, wideo]

  Bieg na dychę z hakiem w Ustce [WYNIKI, zdjęcia, wideo]

  Krzysztof Niekrasz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W sobotę odbyła się Ustecka Dziesiątka z Hakiem - IX Bieg Leśno-Plażowy w ramach Grand Prix Ustki „Rozbiegana Ustka na fali”. Start i meta miał miejsce
  1/67

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Łukasz Capar

  Nie zanotowano niespodzianek w Ustce. Dychę najszybciej pokonali faworyci, którzy skasowali po 500 zł za zwycięstwo. Zwyciężyli Tadeusz Zblewski i Ewelina Paprocka.
  Ustecka Dziesiątka z Hakiem - IX Bieg Leśno-Plażowy w ramach Grand Prix Ustki „Rozbiegana Ustka na fali” to popularna impreza, w której wystartowało 152 uczestników. Od razu dodajmy, że wszyscy ukończyli rywalizację. Sobotnie bieganie odbywało się w bardzo upalnych warunkach. Od pierwszych metrów na czoło stawki wysunęli się faworyci. W najlepszej dyspozycji był Tadeusz Zblewski (Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk), który wygrał bieg.

  Zwycięzca przebiegł dystans ponad dziesięciu kilometrów w czasie 36.03 min. Drugi był Henadz Verkhavodkin (Białoruś) - 36.21 min. Jako trzeci przybiegł na metę ustczanin Piotr Drwal - 36.40 min. Poza podium na kolejnych pozycjach uplasowali się: 4. Krzysztof Rudnik (Krępa Słupska) - 39.36 min, 5. Łukasz Wirkus (zmienił barwy klubowe i Talex Borysław Borzytuchom zamienił na LKB im. Braci Petk) - 39.40 min, 6. Piotr Smalec (Gdańsk ) - 40.45 min.

  Z kobiet w najwyższej formie była Ewelina Paprocka. Biegaczka z Obliwic zajęła pierwszą lokatę. Czas triumfatorki to 42.05 min. Za Paprocką na kolejnych miejscach były: 2. Antonina Wirkus (MKL Szczecinek) - 42.36 min, 3. Joanna Terefenko (Jantar Ustka) -44.57 min, 4. Lucyna Kuklińska- Nurkowska (Jantar) - 49.02 min, 5. Liliana Pardej (Batalion Ochrony Bazy Redzikowo) - 50.57 min.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo z Ustki

  Zdjęcia z Ustki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone