Bogusław Dyk nadal liderem w rywalizacji brydżystów

Brydż. To już po raz trzynasty została przeprowadzona rywalizacja brydżowa w ramach turnieju XVII Wakacyjnego Grand Prix Ustki.

W najwyższej formie była para Bogusław Dyk (Zaleskie) - Wojciech Okuniewski (Lublin), która zajęła pierwsze miejsce. Drugą lokatę wywalczyła ustecka para w składzie Zenon Mikoda - Zbigniew Czechowski. Na trzeciej pozycji uplasowała się para słupsko-gdańska, która występowała w zestawieniu Maria Tomczewska - Marek Parol.

Po trzynastu turniejach w klasyfikacji generalnej na czele stawki znajduje się nadal B. Dyk. Lider ma 193 punkty. Za Dykiem plasuje się słupski brydżysta Krzysztof Mielnik. Jego dorobek wynosi 173 punkty. Na trzeciej pozycji znajduje się M. Tomczewska. Zawodniczka ze Słupska zgromadziła 152 punkty. Czternasty, a zarazem ostatni turniej tej cyklicznej imprezy rozegrany zostanie 21 września (wtorek) o godz. 17. Miejsce grania bez zmian, czyli Klub Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce-Lędowie.