Chemik Police - Gryf Słupsk 0:0 (wideo)

pas, sten
Chemik Police - Gryf Słupsk 0-0
Chemik Police - Gryf Słupsk 0-0 Archiwum
Gryf Słupsk zremisował na wyjeździe z Chemikiem 0:0. Słupszczanie w sobotnim meczu nie mieli pomysłu na sforsowanie obrony policzan.

Gryfici rozpoczęli mecz bardzo spokojnie. Nie szarżowali tempa i starali się rozegrać składną i przemyślaną akcję bramkową. Na swoją okazję musieli czekać do 25 minuty, kiedy bramkarz Chemika minął się z piłką. Z błędu Strzelca nie skorzystał jednak Straszewski.

Chwilę później gospodarze ruszyli do ataku. Z 10 metrów piłkę w słupek posłał Jóźwiak. Z kolei po strzale Domina, piłka trafiła prosto w ręce dobrze ustawionego Gołębiewskiego.

Plan taktyczny obu drużyn na drugą połowę nie zmienił. Było dużo spokojnej, ale i mało efektownej gry, głownie w środku pola. Zawodnicy grali bez polotu i pomysłu na rozbicie defensywy rywala.

Policzanie obudzili się dopiero w 60. minucie i od tamtego momentu raz po raz sprawdzali dyspozycję bramkarza Gryfa. Gołębiewski był jednak dobrze dysponowany w sobotnie popołudnie i do końca spotkania zachował czyste konto.

Gryfici z Polic wywożą jeden punkt.

Chemik Police - Gryf Słupsk 0:0

Widzów: 250 (30 ze Słupska)

Chemik: Strzelec - Jakubiak, Janicki, Domin, Szewczykowski (88 Milewski), Bieniek (46 Sowała), Fadecki, Kosakowski, Jóźwiak (58 Krawiec), Baranowski, Grabarczyk (73 Filipowicz).

Gryf: Gołębiewski - Snochowski, Zbrzyzny, Dworacki, Sterczewski, Kozłowski, Witucki (81 Sidor), Świdziński (88 Baranowski), Straszewski (66 Gemza), Klimek (83 Michalak), Biegański.