Czarni AP przegrały sparing z Sokołem Mogilno

Paweł Sikorski
Siatkarki Akademii Pomorskiej Czarni Słupsk rozegrały w sobotę mecz sparingowy. Ich przeciwnikiem był trzecioligowy Sokół Mogilno. Niestety, mecz zakończył się dla naszych siatkarek bardzo niekorzystnie - przegraliśmy 0:5.

Czemu 0:5? Otóż trenerzy przed tym spotkaniem umówili się, że ich podopieczne rozegrają pięć setów bez względu na wynik. Jak się później okazało, wszystkie sety padłu łupem przyjezdnych. Szczególnie emocjonujący był trzeci set, który zakończył się grą na przewagi - 27:25 dla zawodniczek Sokoła.

Wśród słupszczanek wyróżniały się Miklasińska, Kolesińska i Korczak.

AP Czarni Słupsk - Sokół Mogilno 0:5

(21:25, 22:25, 25:27, 19:25, 20:25)