Czarni Laminopol Słupsk z trzema porażkami

Michał Piątkowski
Drużynie ze Słupska nie udały się ćwierćfinały Mistrzostw Polsku u20. Prowadzona przez Mirosława Lisztwana ekipa, przegrała wszystkie trzy mecze.

Do kolejnej fazy mistrzostw awansowały drużyny z Katowic oraz Zielonej Góry. Koszykarze Zastalu w decydującym spotkaniu pokonali graczy ze Szczecina i po bardzo emocjonującym meczu wygrali 76:68.

Najbliżej zwycięstwa słupszczanie byli w pierwszym spotkaniu, kiedy prowadzili do przerwy. Na boisku świetnie prezentował się Hubert Wyszkowski, który niemal w pojedynkę ciągnął grę Czarnych w ataku i w całym spotkaniu zapisał na swoim koncie 33 punkty. Szczecinianie jednak zagrali perfekcyjną czwartą kwartę i wygrali 81:72.