Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec 71:78 (zdjęcia, wideo)

Koszykówka Energa Czarni Słupsk uległa w hali Gryfia  PGE Turowowi Zgorzelec 71:78.
Koszykówka Energa Czarni Słupsk uległa w hali Gryfia PGE Turowowi Zgorzelec 71:78. Łukasz Capar
Energa Czarni Słupsk uległa w hali Gryfia PGE Turowowi Zgorzelec 71:78.

Energa Czarni Słupsk- PGE Turów Zgorzelec

Słupszczanie z polotem i według wskazań trenera grali jedynie w pierwszej kwarcie. Od trójki zaczął Marcin Dutkiewicz, a przewaga Energi po rzucie Roderick'a Trice'a wynosiła aż 11 punktów. Goście wyszli na prowadzenie w 24. minucie meczu. Trzecia kwarta była katastrofalna w wykonaniu Energi Czarnych i praktycznie zadecydowała o wyniku spotkania.

Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 71:78 (23:15, 19:23, 10:22, 19:18)

Czarni: Śnieg 6. Nowakowski 3, Trice 19, Dutkiewicz 9, Hulls 12, Jarmakowicz 0, Zimmerman 4, J.Taylor 5, Stutz 13.
Turów: Kulig 17, Karolak 8, Stelmach 3, Dylewicz 11, M.Taylor 7, Krestinin 0, T.Taylor 6, Prince 22, Żigeranović 4.