Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73:84 (zdjęcia, wideo)

res
W kolejnym meczu sparingowym Energa Czarni Słupsk przegrała z Treflem Sopot 73:84. Łukasz Capar

Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot

Goście przyjechali do Słupska bez uczestników mistrzostw Europy Dariusa Maskoliunasa (trenera) i Adama Waczyńskiego, u gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Marcina Dutkiewicza.

Trefl postawił twarde warunki, tym bardziej z dużą przyjemnością oglądało się niektóre zagrania słupszczan. Bardzo dobre wrażenie zrobił Śnieg, udane pojedyncze akcje mieli Hulls, Stutz, Atanacković. W trzeciej kwarcie goście rozstrzelali się jednak za trzy (dziewięć trójek), a słupszczanie dramatycznie opadli z sił. Pogoń w czwartej kwarcie udała się tylko połowicznie, gospodarze dobrze bronili, ale nie trafiali. Rewanż odbędzie się w niedzielę w Sopocie.

Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73:84 (23:20,24:16, 10:32, 16:16)

Energa Czarni: : Śnieg 10 , Nowakowski 12 , Trice 6, Jakubiak 0, Hulls 4, Borowski 3, Jankowski 3 (1) , Długosz 0 , Jarmakowicz 8, Atanacković 8 (1) , Stutz 5 , Wright 14.

Trefl: Jeter 5 (1), Vasiulauskas 23 (3), Michalak 12 (3), Brembly 12 (2), Roszyk 3 (1), Stefański 4, Leończyk 11 (1), Majstrović 8 (2), Gadri-Nicholson 6, Brenk 7.