Akcję pomocową zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Miastku. Odzew był bardzo duży. To nie tylko pieniężna zbiórka, ale także rzeczy. Szkoła dziękuje wszystkim darczyńcom za wsparcie, za otwarte serce i cegiełki pomocy.
- Brakuje słów, by opisać jak bardzo cieszymy się i jak jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego finału. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę dobroci i ciepła. To dzięki wam w sercach Wojtka i jego rodziny dzisiaj gości radość, wiara, nadzieja i siła. Niech dobro do was powróci – mówią organizatorzy akcji.
- Zaskoczyła nas choroba i trudna sytuacja. Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc. Niech dobro, jakim nas obdarzyliście, szybciutko do was wróci – napisała pani Justyna.
Losy miasteckiej winiarni. Najpierw był tu browar, a później...
Piękne jezioro w podmiasteckim Bobięcinie w obiektywie (ZDJĘCIA)
Ferrari na aukcji dla WOŚP