Gala ALMMA. Medale dla słupszczan [zdjęcia]

Zawodnicy MMA Czarni Słupsk byli bardzo zadowoleni z zawodów.
Zawodnicy MMA Czarni Słupsk byli bardzo zadowoleni z zawodów. no mercy/marek wilczek
W słupskiej hali Gryfia odbyła się gala ALMMA 141 Słupsk – Mistrzostwa Polski Północnej. Worek medali zdobyli zawodnicy ze Słupska.

Rozegrane zostały turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz Turnieje BJJ No Gi w formułach: Białe i Niebieskie Pasy oraz Elita.

Dla wszystkich medalistów organizator przygotował odlewane medale, dyplomy, odżywki sportowe, bidony, smycze oraz złotą kartę rabatową Firmy Pepsport.pl

Dobrze spisali się zawodnicy MMA Czarni. Maciej Berkieta w kategorii bjj no-gi junior/senior białe -70 kg zdobył złoto.

Jacek Andruszko w kategorii bjj no-gi junior/senior białe -84 kg również złoto, Mateusz Kuliński mma FC open złoto oraz w kategorii bjj no-gi senior białe open srebro, Mariusz Czarnowski mma PK 70 kg - brąz, Jakub Radziwiłowicz mma PK 84 kg - srebro, Adam Basarab mma PK 84 - kg brąz, Piotr Meyer mma OFS -77 kg - brąz.

Emil Trela z klubu Serpentes zdobył dwa medale: złoty i srebrny. Zawodnicy walczyli w dwóch profesjonalnych oktagonach 7 m, które specjalnie na te zawody zapewnił sponsor główny firma Euro Lider. 9 zawodników MMAtaleo Słupsk wywalczyło 9 medali.

Oglądaj także: Trening z Mariuszem Wachem w Mataleo MMA Słupsk - wideo archiwum