Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonała w Gdyni Suzuki Arkę Gdynia 96:92

PW
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonała Suzuki Arkę Gdynia
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pokonała Suzuki Arkę Gdynia Patryk Przyborowski / CzarniToWy
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk rozegrała kolejny mecz przedsezonowy. Tym razem słupski klub wybrał się do Gdyni, aby rozegrać spotkanie z Suzuki Arką Gdynia.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a wynik na tablicy wskazywał 46-45 dla gospodarzy. Trzecia kwarta to bardzo dobra gra Arki, która prowadziła 78-43. Wydawało się, że zwycięstwo Gdynian jest przesądzone... Czwarta odsłona gry to absolutna dominacja graczy ze Słupska, zagrali bardzo dobrze w obronie, a skuteczność rzutowa była na wysokim poziomie. Nikt się tego nie spodziewał, lecz Czarni wygrali tą część gry 33-14 i ostatecznie to właśnie oni cieszyli się z wygranej 96-92.

Suzuki Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 92:96 (20-23 | 26:22 | 32:18 | 14:33)

Czarni: Watkins 20 (2), Witliński 16, DiLeo 14 (4), Jankowski 11 (1), Chyliński 11 (2), Lake 11, Musiał 8 (1), Coleman 5 (1)