Gryf Słupsk zremisował w sparingu z Myśliwcem Tuchomie 3:3 (1:3)

Mariusz Surowiec
W rozegranym w niedzielę meczu sparingowym piłkarze Gryfa Słupsk zremisowali z Myśliwcem Tuchomie 3:3. Słupszczanie do przerwy przegrywali 1:3. Łukasz Capar

Jedyną bramkę dla gryfitów w pierwszej połowie strzelił Mytych. Był to gol na 3:1 albowiem wcześniej do bramki słupszczan trafiali Hołowienko (sam) a także Kiełpiński oraz Barra.

Po przerwie Gryf ruszył do ataku i swoją grę udokumentował dwoma trafieniami - najpierw Bednarczyka a następnie Mikołajczyka. Mecz zakończył się rezultatem 3:3.

Gryf Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 3:3 (1:3)

Bramki
8 min - Hołowienko (sam) 0:1
13 min - Kiełpiński 0:2
18 min - Barra 0:3
30 min - Mytych 3:1
54 min - Bednarczyk 3:2
72 min - Mikołajczyk 3:3