IV liga: Gryf Słupsk pokonał rezerwy Lechii Gdańsk 2:1

W meczu przedostatniej kolejki IV ligi, Gryf Słupsk wygrał z Lechią II Gdańsk 2:1 (1:0).

Gryfici objęli prowadzenie w 26. minucie po strzale Pawła Szmytkiewicza. Goście wyrównali w 51. minucie po trafieniu Sebastiana Rugowskiego. Szczęście gdańszczan trwało tylko chwilę, bo minutę potem zwycięską bramkę strzelił Fabian Słowiński.

W 44. minucie rzut karny obronił bramkarz Gryfa - Michał Kędzia.

Goście grali w juniorskim składzie z wzmocnieniem w postaci byłego reprezentanta Polski, Grzegorza Wojtkowiaka.

Gryf: Kędzia - D.Więckowski, Szałek, Felisiak, Amoah, K.Bednarczyk (66 Jendruch), W.Barnik, Szmytkiewicz, O.Zieliński, Słowiński (76 Piechowski), Stasiak.

GKS Przodkowo wygrał z Pogonią Lębork 2:1 (0:1).

Bramki: 0:1 Michał Jeruć (2), 1:1 Piotr Łapigrowski (81), 2:1 Mateusz Niedźwiecki (90)

Pogoń: Labuda - Michor, Kochanek (43 Węgliński), Kostuch, Musuła, Iwański (86 Miotk), Szymański, Atanacković, Dobek, Jeruć, Miszkiewicz.

Jaguar Gdańsk wygrał z GKS Kolbudy 3:2, a Orkan Rumia z GKS Kowale 2:1.

Gryf traci dwa punkty do lidera - Gromu Nowy Staw, który swój mecz rozegra w czwartek ze Stolemem Gniewino.

W czwartek zagrają też: Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów (g. 11), Anioły Garczegorze - Jantar Ustka (godz. 16)