IV liga: Outsider nie sprostał liderowi. Brda Przechlewo - Chojniczanka Chojnice 1:4

Prime Food Brda Przechlewo nie sprostał Chojniczance Chojnice i przegrał 1:4 w zaległym meczu.

Katem gospodarzy okazał się ponownie Andrzej Borowski, lider gości, który zdobył dwa gole. Miejscowym nie pomogło nawet wystąpienie Pawła Glaspana, któremu wbrew wcześniejszym obawom udało się uzyskać zwolnienie na mecz. Chojniczanka była zdecydowanie lepsza. Jej akcje były dynamiczne i skuteczne. Prime Food Brda grał bojaźliwie.

Jego gracze rzadko gościli na przedpolu bramkowym lidera rozgrywek. Po przerwie chojniczanie spuścili trochę z tonu i gra się wyrównała. W końcówce jednak ponownie górą byli zawodnicy z Chojnic. Przechlewianie ostatnie trzy minuty grali w dziesiątkę.

Prime Food Brda Przechlewo - Chojniczanka Chojnice 1:4 (0:3).

Bramki: 0:1 Pestka (2), 0:2 Pestka (20), 0:3 Borowski (44), 1:3 Król (66), 1:4 Borowski (86).

Prime Food Brda: M. Pestka, Cieśliński, Buczko (46 Orłowski - 2 x ż.k., a w konsekwencji cz. k.), Król, Pawełek, Glaspan, Czarnotta, K. Myszka, D. Szopiński, Pilarski (46 Pelikan), Bsufka (46 Szymański).

Klasa okręgowa

Piast Człuchów - Karol Pęplino 1:2 (0:1).

Bramki: 0:1 Ziembiński (24), 1:1 B. Nartowski (głową - 51), 1:2 Wypych (głową - 75).

Piast: Rafalski, Kałdowski, B. Nartowski, Karpowicz, Michnowicz (55 Czarnowski), Kukliński (78 Rytel), Maciej Przyszlak, Kloskowski, Kaźmierczak, Stalka, Sikorski (73 Janiak).

Karol: M. Petrus, B. Wasylko, Szynkielewski, Pączek, Mettel, Ziembiński, Wypych, K. Petrus, Gołąb, Górczyński (80 Bokacz), Podedworny (75 Sznigir).