IV liga: Pierwsza porażka w lidze. Wda Lipusz - Gryf Słupsk 3:2 (1:1)

Szósta kolejka IV ligi przyniosła pierwszą porażkę zespołowi Gryfa Słupsk. Podopieczni trenera Arkadiusza Gaffki ulegli Wdzie w Lipuszu 2:3 (1:1).

W 27. minucie gryfici zagrali przez środek z pierwszej piłki, Więckowski zrobił przewagę, a do odbitej piłki dopadł Zieliński i z woleja uderzył. Wyrównanie padło po rzucie wolnym i dośrodkowaniu z 20 metrów, a piłka wpadła "za kołnierz" słupskiego bramkarza. Słupszczanie objęli prowadzenie 20 sekund po przerwie. Z autu na wysokości "szesnastki" piłka zagrana została do Zielińskiego, który pięć metrów przed końcową linią zagrał do środka pola karnego, gdzie czekał Mikołajczyk. Słupszczanie kolejne gole stracili po rzutach wolnych. Z 40 metrów przyłożył Plutowski, a piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Chwilę potem z 25 metrów uderzenie z prawej strony, Bielańczuk zdołał odbić, ale dobił zawodnik Wdy. Słupszczanie mieli przebłyski w tym meczu, ale ogólnie brakowało precyzji i dokładności. Okazje do zdobycia gola mieli jeszcze Piekarski i Mytych.

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 3:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Oskar Zieliński (27), 1:1 Damian Narożniak (40), 1:2 Damian Mikołajczyk (46), 2:2 Kacper Plutowski (77-wolny), 3:2 Kacper Plutowski (83)

Gryf: Bielańczuk - D.Więckowski, Barnik, Piechowski, Gołojuch (82 Bednarczyk), Zieliński, Jendruch, Sz.Mytych (75 Świdziński), Piekarski (67 Nałęcz), Kozakowski, D.Mikołajczyk.

W pozostałych meczach: Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino 0:3, Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3:3, Jaguar Gdańsk - Gwiazda Karsin 5:0, GKS Kowale - Grom Nowy Staw 4:0, Sokół Zblewo - Powiśle Dziergoń 3:1, Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 1:4.