IV liga: Zwycięstwo Pogoni. Jantar i Czarni wysoko przegrały

Pomorze Potęgowo zremisowało 3:3 u siebie.
Pomorze Potęgowo zremisowało 3:3 u siebie. archiwum
W spotkaniach 16. kolejki IV ligi jedynie piłkarzom Pogoni Lębork udało się wygrać swój mecz. Po serii porażek nieoczekiwanie wygrali 2:1 z wysoko notowaną Wietcisą w Skarszewach.

Prowadzenie sla lęborczan uzyskał Kacper Markowski w 30 minucie. Wyrównał Adrian Prabucki w 65 minucie gry. Na trzynaście minut przed końcem decydujący cios zadał Grzegorz Smolarek II.

W Potęgowie Pomorze zremisowało z rezerwami Chojniczanki Chojnice 3:3 (1:2).

Bramki: 0:1 Marcin Trojanowski (10), 1:1 Mariusz Mikołajczyk (27 - głową), 1:2 Dawid Sikorski (31), 2:2 Damian Formela (50 - głową), 2:3 Marcin Trojanowski (55), 3:3 Rafał Bobrowski (83 - głową).

Jantar Ustka i Czarni Czarne grały zupełnie bez powodzenia. Oba zespoły przegrały po 0:5. Jantar w Malborku z Pomezanią, a Czarni w Gdyni z rezerwami Arki.

Pozostałe wyniki: Murkam - Polonia 0:1, Orlęta - Potok 0:2, Olimpia - KP 2:1, Powiśle - Wierzyca 1:0.

19 listopada odbędzie się 17. kolejka spotkań. Pogoń zagra z Olimpią (godz. 13.00), Jantar z Arką II (godz. 12.00), Czarni z Wietcisą Skarszewy (godz. 12.00). Pomorze Potęgowo rozegra spotkanie wyjazdowe w Starogardzie Gdański z miejscowym Klubem Piłkarskim (godz. 13.00).

Więcej o meczach 16. kolejki (w tym o składach zespołów) przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu Głosu Pomorza.