Jedenasta edycja Nasze Dobre z Pomorza. Zgłoś swoją usługę...

  Jedenasta edycja Nasze Dobre z Pomorza. Zgłoś swoją usługę lub produkt już dziś!

  Artur Kostecki artur.kostecki@polskapress.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Po raz jedenasty zapraszamy firmy, przedsiębiorców, usługodawców, gminy, instytucje do udziału w największym plebiscycie gospodarczym Głosu - Nasze Dobre z Pomorza.
  Jedenasta edycja Nasze Dobre z Pomorza. Zgłoś swoją usługę lub produkt już dziś!
  Plebiscyt od lat cieszy się dużą popularnością. Tysiące oddanych głosów i zaangażowanie firm świadczą tylko o tym, jak bardzo cenimy i doceniamy lokalne przedsiębiorstwa oraz produkty. Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej, jedenastej już edycji plebiscytu.

  Formuła konkursu jest niezmienna od lat. Dzięki konkursowi chcemy promować produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu. Co roku zależy nam przede wszystkim na przedstawieniu tych niepowtarzalnych, mogących stać się swoistą wizytówką regionu. Jak zawsze zasady udziału są jasno określone w regulaminie. Dodajmy, że podobnie jak w latach ubiegłych obok ciekawych produktów, czy usług, czekamy na zgłoszenia interesujących, oryginalnych imprez, festiwali, festynów, przeglądów.

  Nagrodzonym produktom i usługom zostanie przyznany tytuł: Nasze Dobre z Pomorza - znak jakości „Głosu Dziennika Pomorza”. Tytuł ten przyzna Kapituła powołana przez redakcję „Głosu”. W ramach plebiscytu (głosowania Czytelników) zostanie przyznany tytuł: Najpopularniejszy Produkt i Usługa z Pomorza. Otrzyma je produkt lub usługa, która zdobędzie największe wsparcie konsumentów.

  Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania swoich dokonań w 12 kategoriach. Warto wymienić je wszystkie: budownictwo, producent żywności, gastronomia, handel, technologia i innowacje, zdrowie i uroda, turystyka i rekreacja, usługi dla biznesu, dom i ogród, pracodawca, rolnictwo, motoryzacja. Jak co roku do udziału w konkursie swoje produkty mogą zgłaszać podmioty gospodarcze, które spełniają następujące wymogi: - są zarejestrowane lub mają swoje oddziały na terenie województwa zachodniopomorskiego lub pomorskiego; - ich produkt jest wytwarzany na terenie województwa zachodniopomorskiego lub pomorskiego; - prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej roku; - posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia, dopuszczające zgłaszane produkty do obrotu na rynku polskim; - zgłaszane produkty stanowią ich własność i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej.

  Do udziału w konkursie produkty mogą zgłaszać nie tylko sami producenci, ale także konsumenci - osoby fizyczne oraz kontrahenci - podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja o udziale produktu w konkursie należy jednak do producenta.

  Na zgłoszenia produktów i usług czekamy do 5 października. Kolejnym etapem konkursu będzie prezentacja wszystkich zgłoszonych produktów i usług na łamach Głosu Dziennika Pomorza, a także w naszych portalach internetowych. Równocześnie będzie trwało głosowanie czytelników, którzy przy pomocy esemesów wybiorą najpopularniejszy produkt i usługę na Pomorzu. Głosowanie w plebiscycie potrwa od 5 października do 9 listopada. Na koniec Kapituła powołana przez Głos przyzna tytuł i znak jakości Nasze Dobre z Pomorza. Przypomnijmy, że do pracy w jury zapraszamy zawsze fachowców reprezentujących zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawicieli samorządu, organizacji okołobiznesowych, czy świata nauki.

  Mamy przekonanie, że uczestnictwo w tym ważnym dla gospodarczego życia regionu przedsięwzięciu będzie wsparciem dla Państwa działalności i przyczyni się do postrzegania jako wizytówki Pomorza Zachodniego i Środkowego oraz atrakcyjne miejsce pracy dla mieszkańców. Kontakt w sprawie Nasze Dobre: robert.lipinski@polskapress.pl
  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Mecenas

  Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

  Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej