MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jest nowy album fotograficzny o Słupsku. To prezent słupszczanina

Zbigniew Marecki
Wideo
od 16 lat
Bogato ilustrowany album pt. „Słupsk” prezentuje najpiękniejsze i najciekawsze obiekty, jakie można podziwiać, zwiedzając to urokliwe nadbałtyckie miasto.

Wydało go wydawnictwo Bosz, założone przez wywodzącego się ze Słupska Bogdana Szymanika i jego żonę.

- Pan Bogdan zdecydował się na przygotowanie tej publikacji bez finansowego angażowania miasta. To jest swoisty jego prezent dla rodzinnego miasta. Prosił nas tylko o kontakt do osób, które mogą mieć zdjęcia z miasta oraz wskazanie osoby, która mogłaby napisać tekst do albumu. Zaproponowaliśmy mu kontakt z Danielem Odiją, który na dobre pióro i czuje związek ze Słupskiem. Album niedawno był prezentowany na Targach Książki, a my będziemy dążyć do zorganizowania spotkania z panem Szymanikiem, aby mógł opowiedzieć o swoich związkach ze Słupskiem - zapowiada Krystyna Danilecka-Wojewódzka, prezydent Słupska.

Wydawnictwo Bosz specjalizuje się w edycji albumów o sztuce, krajobrazie, przyrodzie i dziedzictwie kulturowym. Oficyna powstała w 1994 roku w Olszanicy, a jej założycielami są Barbara Kaniewska-Szymanik i Bogdan Szymanik. Jego dotychczasowy dorobek to ponad 670 tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym dwa miliony dwieście tysięcy egzemplarzy. Biura Wydawnictwa mieszczą się w Lesku, małym miasteczku w Bieszczadach, co nie stanowi przeszkody we współpracy zarówno z wybitnymi twórcami, jak i czołowymi placówkami kulturalnymi z całej Polski.

- Oryginalność oraz najwyższa jakość albumów sprawiają, że wiele spośród tytułów Wydawnictwa Bosz otrzymało najważniejsze nagrody oraz wyróżnienia w prestiżowych konkursach branży wydawniczej, takich jak międzynarodowy konkurs na najlepsze wydawnictwo kulinarne Gourmand Cookbook Awards czy Najpiękniejsza Książka Roku w konkursie PTWK .Jeszcze nie wiadomo, kiedy nowy album pojawi się w księgarniach .

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza