Klasa okręgowa: KS Gryf/SMS Słupsk - Gryf II Słupsk 3:1 (zdjęcia)

Dużo walki było w spotkaniu KS Gryf/SMS - Gryf II (stroje biało-czerwone) na stadionie przy ulicy Zielonej w Słupsku Fot. Krzysztof Piotrkowski
W spotkaniu 2. kolejki klasy okręgowej KS Gryf/SMS Słupsk pokonał rezerwy Gryfa Słupsk 3:1 (1:1).

W 6. minucie strzelał Wiktor Ciechański i obronił Maciej Gołojuch. W rewanżu bardzo dobra akcja Tomasza Piekarskiego. Podciągnął pod końcową linię i wyłożył piłkę na szósty metr, ale Kacper Zalewski przestrzelił nad bramką. KS Gryf objął prowadzenie w 17. minucie. Piłkę otrzymał Michał Tołek i strzelił w długi róg tuż przy słupku. W 24. minucie z ponad 30 metrów strzelił z rzutu wolnego Nikodem Ciechański, ale Gołojuch nie dał się pokonać. Podobnie jak sześć minut potem, gdy szansy na kolejnego gola szukał Tołek. W 33. minucie Karol Lutkiewicz z rezerw Gryfa trafił do siatki, ale był na pozycji spalonej. Dwie minuty przed przerwą tuż nas poprzeczką główkował Robert Wiligała.

W 57. minucie padło wyrównanie. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Marcjan Majcher. Dziesięć minut potem miał on kolejną okazję po błędzie obrony, ale strzelił wprost w bramkarza. W 83. minucie strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego wyprowadził swój zespół na prowadzenie Michał Olszowiec. Chwilę potem z prawej strony płasko dośrodkował Paweł Panek i z kilku metrów wynik ustalił Kacper Grabarczyk.

KS Gryf/SMS Słupsk - Gryf II Słupsk 3:1 (1:1)

1:0 Michał Tołek (17), 1:1 Marcjan Majcher (57-głową), 2:1 Michał Olszowiec (83-rożny), 3:1 Kacper Grabarczyk (85)

KS Gryf: Kaniowski - Pawlina, Kowalik, Barszcz, Kozub (55 Grabarczyk), Świdroń (68 Panek), N.Ciechański (87 Gajke), W.Ciechański (77 Kazior), P.Wólczyński, Tołek, Olszowiec.

Gryf II: M.Gołojuch - Zamaro, Wiligała, Zalewski (65 Bentkowski), Lange, Dzwonnik, Piekarski (46 Tsykalo), Lutkiewicz, Ronowski (46 Wojewoda), Grygiel (46 Majcher), Dąbrowski (46 Rewenko).

W innych spotkaniach 2. kolejki: Piast Człuchów - Czarni Czarne 1:1, Sokół Wyczechy - Wybrzeże Objazda 5:0, Skotawia Dębnica Kaszubska - Brda Przechlewo 6:3, KS Włynkówko - MKS Debrzno 3:3, Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie 2:0 (Pranczk 47, G.Kuik Studziński 55).