MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Komenda Miejska Policji w Słupsku ma nowego komendanta

OPRAC.:
Wojciech Nowak
Wojciech Nowak
Uroczystość odbyła się w auli słupskiej komendy. Udział w niej wzięli przedstawiciele władz miasta oraz powiatu: Marek Goliński, wiceprezydent Słupska oraz Rafał Konon, wicestarosta słupski.
Uroczystość odbyła się w auli słupskiej komendy. Udział w niej wzięli przedstawiciele władz miasta oraz powiatu: Marek Goliński, wiceprezydent Słupska oraz Rafał Konon, wicestarosta słupski. KMP Słupsk
Nowym komendantem Komendy Miejskiej Policji w Słupsku został nadkomisarz Mariusz Mejer, a jego zastępcą podinspektor Jolanta Burakiewicz. Podczas uroczystości, która miała miejsce w piątek, 10 grudnia, powołani oni zostali na nowe stanowiska przez komendanta wojewódzkiego policji w Gdańsku, nadinspektora Andrzeja Łapińskiego.

Uroczystość odbyła się w auli słupskiej komendy. Udział w niej wzięli przedstawiciele władz miasta oraz powiatu: Marek Goliński, wiceprezydent Słupska oraz Rafał Konon, wicestarosta słupski.

Nowego komendanta oraz jego zastępcę powołał nadinspektor Andrzej Łapiński, komendant wojewódzki policji w Gdańsku. Ze sztandarem słupskiej komendy pożegnał się natomiast insp. Tomasz Hintz, który dziś został powołany na stanowisko komendanta miejskiego policji w Gdańsku.

Świeżo powołany na stanowisko komendanta nadkom. Mariusz Mejer służbę w policji rozpoczął w 1999 roku, pracując w referacie prewencji i w zespole kryminalnym w Wejherowie. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zyskał w wydziałach dochodzeniowo-śledczym i kryminalnym, których był naczelnikiem, oraz na stanowisku komendanta powiatowego policji w Lęborku, gdzie pełnił służbę przez ostatnie cztery lata.

Powołana na jego pierwszego zastępcę podinsp. Jolanta Burakiewicz służbę rozpoczęła nieco wcześniej, bo w 1992 roku. Jej kariera w policji związana była z Referatem Konwojowym Wydziału Prewencji KMP w Olsztynie oraz tamtejszym wydziale prewencji. Doświadczenie kierownicze zdobywała, obejmując funkcję zastępcy komendanta i komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku w latach 2004-2008. Była także naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w KPP Ostróda, naczelnikiem Wydziału Interwencyjnego w KMP Olsztyn oraz naczelnikiem Wydziału Zabezpieczenia Miasta w KMP Olsztyn.

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza