Koszalinianki trzecie

(mars)
Piłka ręczna - Ogólnopolski Turniej Młodziczek

Zespół Klubu Uczelnianego AZS Politechnika Koszalińska startował w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek, który rozegrano w Ostródzie. W zawodach startowało jedenaście drużyn, a szczypiornistki z Koszalina zajęły 3. miejsce.
Koszalinianki pokonały UKS Sadlinki 8:5, Gimnazjum nr 1 Elbląg 8:2 i MKS Victoria Toruń 9:4, natomiast doznały porażek z UKPR Giżycko 5:6 oraz z MKS Orkan Ostróda 3:6. Triumfatorem turnieju został zespół MKS Orkan, a drugie miejsce zajął UKPR Giżycko. Drużyna KU AZS Politechnika Koszalińska w nagrodę za trzecie została wyróżniona pucharem ufundowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostródzie. W koszalińskim zespole wyróżniono Agatę Zajączkowską, która otrzymała nagrodę od organizatorów zawodów.
AZS Politechnika Koszalińska (w nawiasach liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach): bramkarki - Joanna Rogańska, Karolina Pawłowicz; zawodniczki w polu - Agata Zajączkowska (9), Justyna Woźniak (1), Katarzyna Majewska (14), Paulina Bauer, Katarzyna Serówka, Katarzyna Rynkiewicz, Patrycja Bielak (1), Magdalena Skowrońska (5), Magdalena Rosiak (8), Dorota Moksa (1). Trenerem jest Józef Cudzik.