Koszykówka. Zawodnicy U19 z awansem do ćwierćfinału Mistrzostw Polski

OPRAC.: Red
CzarniToWy
Kolejne swoje mecze rozegrali młodzi zawodnicy Czarnych Słupsk. Warto odnotować, że do ćwierćfinału Mistrzostw Polski awansował zespół Energa MJMS Słupsk.

Przegrana U-12!

Słupski zespół przegrał z Młodymi Lwami SP27 Gdańsk 82:101. Mecz był pełen emocji, zaciętej rywalizacji i pięknych momentów. Zawodnicy walczyli z determinacją, lecz Młode Lwy okazały się silniejsze. Drużyna ze Słupska pokazała, że ma ogromne serce i nieustannie dąży do poprawy swojej gry.

Ostatni mecz w barażach U-19!

Zawodnicy U-19 Energa MJMS Czarni Słupsk zagrali przeciwko Trefl LO1 Sopot w Sopocie. Był to bezpośredni mecz o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Po nie udanej pierwszej połowie (po której wynik wynosił 43-31 dla zespołu z Sopotu). W 3 kwarcie słupscy zawodnicy narzucili własne tempo i powoli zaczęli odrabiać stratę do gospodarzy. Decydującą kwartę Czarni zaczęli bardzo dobrze, co pozwoliło im doprowadzić do remisu. Na ostatnie 10 sekund do końca po przechwycie Kacpra Kozłowicza, Nikodem Oleksy trafił trójkę, która dała 2 punktowe prowadzenie. Gospodarze mieli jeszcze 6,5 sekundy na odrobienie straty. Jednak to słupski zespół po świetnej obronie wyrwał zwycięstwo . Mecz zakończył się 73-71 dla Czarnych.

Drugi dzień baraży U-19!

W sobotę zespół U-19 zagrał przeciwko AMW Flota Gdynia. Do połowy mecz był w miarę wyrównany. W 3 kwarcie zawodnicy przejęli inicjatywę po dobrej, szczelnej obronie i spokojnej poukładanej grze w ataku. Mecz zakończył się wygraną Czarnych 74-55.

ENERGA LAMINOPOL Słupsk- ASSILAM BRYZA PRUSZCZ GDAŃSKI 56 : 64

To był jeden z tych dni, kiedy sport pokazuje nam swoje nieprzewidywalne oblicze. Mecz był zacięty i pełen walki. Mimo determinacji słupskich zawodników, przeciwnicy okazali się skuteczniejsi w kluczowych momentach, co zaważyło na ostatecznym wyniku.

U- 19 z awansem do ćwierćfinału Mistrzostw Polski!

Energa GAK Gdynia kończy baraże bez porażki i z pierwszego miejsca awansuje do fazy centralnej rozgrywek U19 mężczyzn. Obok GAK w półfinałach Młodzieżowego Pucharu Polski zagra AMW Flota Gdynia. Z trzeciego miejsca do ćwierćfinału Mistrzostw Polski awansował zespół Energa MJMS Słupsk.