Kwiaciarnia Stokrotka. Bukiety, wiązanki, kwiaty doniczkowe i rabatowe

RED
Bukiety, wiązanki, kwiaty doniczkowe i rabatowe. Z kwiaciarni Stokrotka na pewno nie wyjedziesz z pustymi rękoma.

Pracownicy potrafią wykonać cudowne bukiety na każdą okoliczność. Ogromny wybór kwiatów od najbardziej popularnych po najrzadsze rodzaje, które trudno zobaczyć w innych kwiaciarniach, daje możliwość większej personalizacji bukietów oraz wiązanek. Właścicielka sklepu pani Małgorzata Roman osobiście zaopatruje się w kwiaty, które sprzedawane są w jej kwiaciarni.

W ofercie oprócz kwiatów ciętych mamy możliwość zakupić również kwiaty doniczkowe i sztuczne. Sklep przyjmuje zamówienia indywidualne na rozmaite okazje. Jeżeli poszukujesz aranżacji kwiatowych do biur, kościołów, sal weselnych czy mieszkań panie w kwiaciarni Stokrotka chętnie przyjmą zamówienie oraz udzielą profesjonalnej pomocy, takiej jak między innymi wybór odpowiednich kwiatów czy dodatków.

Dla panien młodych oraz świadkowej istnieje możliwość zamówienia specjalnie spersonalizowanych wiązanek. Sklep zajmuje się również florystyką funeralną. Na wiosnę bardzo popularne są wszelkie dekoracje balkonowe oraz rabatowe, dlatego sklep w tym okresie poszerza swoją ofertę właśnie o takie kwiaty. Do ich pielęgnacji można też zakupić nawozy oraz ziemię do ich przesadzania. Firma istnieje już 38 lat, czyli od 1982 roku, ale kwiaciarnia Stokrotka w Słupsku funkcjonuje od 2006 roku. Znajduje się na ulicy gen. Andersa 21a. Czynna jest siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 19. W niedziele od 10 do 15, lecz jak podkreśla Pani Małgorzata, w ważne wydarzenia takie jak Dzień Kobiet, Walentynki czy Dzień Matki sklep czynny jest dłużej. Każdy z pracowników podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem do każdego wykonywanego zamówienia. Dzięki miłej atmosferze oraz profesjonalizmowi bardzo dużo osób zachwala ich kompozycje. Pracownicy kwiaciarni są otwarci na indywidualne propozycje i potrzeby klientów.

Sama właścicielka potwierdza, że nie ma rzeczy, której nie są w stanie zrobić. – Jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie klienta, ponieważ pozostajemy w stałym kontakcie z kilkunastoma ogrodnikami i hurtowniami, wobec tego nic nas nie ogranicza – mówi pani Małgorzata, właścicielka kwiaciarni, właścicielka firmy. Oprócz kwiatów ciętych i doniczkowych w swojej ofercie sklep posiada ceramikę dekoracyjną, ozdobne upominki, wazony oraz szeroki wybór kart okolicznościowych. Wszystkie te rzeczy są dobrymi i uniwersalnymi upominkami na każdą okazję. Sklep na życzenie klienta oferuje zapakowanie każdej z zakupionej rzeczy. Osoba, która na swoim przyjęciu chciałaby posiadać balony z helem, powinna udać się właśnie do tej kwiaciarni, ponieważ sklep oferuje taką usługę. Kwiaciarnia prowadzi sprzedaż internetową z możliwością dostawy pod wskazany adres. Klient może zamówić kwiaty telefonicznie, a zamówienie odebrać osobiście. Jeżeli jest to niemożliwe, sklep oferuje transport. Warto wspomnieć, że dowóz obowiązuje na terenie Słupska i okolic do 50 km. Zdjęcia kompozycji znajdują się na fanpage’u kwiaciarni na Facebooku. Zapraszamy do jego odwiedzenia.

Kwiaciarnia Stokrotka Słupsk, ul. Generała Andersa 21 A. Tel. 606 110 050

Jak budować dobre relacje z ludźmi? #ZROZUM

Wideo

Dodaj ogłoszenie