Liga okręgowa. Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 3:1 (wideo, zdjęcia)

Andrzej Gurba
Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie Andrzej Gurba

W niedzielę w lidze okręgowej Start Miastko pokonał 3:1 Myśliwca Tuchomie. Pierwsza połowa meczu, który odbył się w Tuchomiu, zakończyła się prowadzeniem Startu 2:0. Bramki strzelili: Sławomir Pufelski i Paweł Koniuszek. W drugiej połowie oglądaliśmy dwa rzuty karne. Najpierw dla Myśliwca wykorzystał go Krystian Barra, a później dla Startu Paweł Koniuszek. Po zakończeniu meczu na płycie boiska doszło do małej przepychanki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu oraz materiału wideo (oba rzuty karne, nieporozumienia po meczu, radość piłkarzy Startu).