Medale judoków TS Judo Gryfa Słupsk

W w Gdyni odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Judo Baltic Cup, który zaliczany jest do zawodów rangi Pucharu Polski. Obsada bardzo mocna, liczna i międzynarodowa.W zawodach walczyło 475 zawodników z 42 klubów Polski oraz reprezentacje Rosji,Szwecji i Ukrainy.

W tym gronie zawodnicy TS Gryfa Judo Słupsk zdobyli 5 medali ,w tym trzy złote. Najlepiej ze słupskich judoków zaprezentowali się w kategorii juniorów i młodzików Tomasz Błoński (66 kg),Dymitr Janczylik( 55 kg) oraz w kategorii dzieci Martyna Szaniawska (63 kg).Gryfici byli bezkonkurencyjni i wygrywając wszystkie swoje walki stanęli na najwyższym stopniu podium.

Srebrny medal w kategorii juniorów do 100 kg wywalczył Robert Błoński,natomiast z brązowego medalu mógł cieszyć się Jakub Serafin( 60 kg).

W punktacji drużynowej w kategorii juniorów TS Judo Gryf Słupsk został sklasyfikowany na 3 miejscu.