Medale zawodników z Bytowa, Lęborka i Słupska w ogólnopolskich zawodach

Tenis ziemny. Na kortach SOSiR i SP nr 5 w Słupsku rozegrano Ogólnopolski Turniej Tenisa ZSZ „Sprawni Razem”.

W zawodach wzięło udział 40 zawodników zrzeszonych w 8 sekcjach ZSZ „Sprawni Razem”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Wiktoria Gross (UKS Kłodzko). W kategorii chłopców zwyciężył Dawid Gajda (UKS Start Lębork). W kategorii open kobiet I miejsce zajęła Natalia Babińska (MUKS Razem Czersk), w kategorii open mężczyzn zwyciężył Mateusz Stusiński (GTT Głogów).

W grze podwójnej mężczyzn zwyciężyli Mateusz Stusiński i Mateusz Szałek (GTT Głogów). W kategorii kobiet Kamila Buczkowska (UKS „Sprawni Razem” Słupsk) i Agnieszka Krefta (UKS Bytów).

Reprezentanci UKS Sprawni Razem ze Słupska zdobyli cztery medale: Kamila Buczkowska srebrny medal w grze pojedynczej i złoty w grze podwójnej razem z Agnieszką Kreftą (UKS Bytów), Jakub Grzebiński brązowy medal w grze pojedynczej i brązowy medal w grze podwójnej z Błażejem Dudziakiem.

Medale najlepszym zawodnikom i puchary wręczył Andrzej Kulhawik - trener kadry tenisa ZSZ „Sprawni Razem”.

Zawody były 35. imprezą rangi ogólnopolskiej organizowaną w Słupsku od 2004 roku. Związek w bieżącym roku obchodzi 30–lecie działalności. Zawody zostały sfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.