Międzynarodowy Turniej Bokserski. Bytowianie z Gardy Bytów na podium

Sylwia Lis
Sylwia Lis
Międzynarodowy Turniej Bokserski. Bytowianie z Gardy Bytów na podium.
Międzynarodowy Turniej Bokserski. Bytowianie z Gardy Bytów na podium. Garda Bytów
Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Kętrzyna. Bytowianie z Gardy Bytów na podium.

W turnieju, który odbył się w Kętrzynie brało udział trzech zawodników Gardy Bytów. Igor Kreft w wadze 63 kg zajął 1 miejsce, Paweł Wnuk Lipiński w wadze 80 kg zajął 1 miejsce oraz Arkadiusz Żuk w wadze +80 kg zajął także 1 miejsce.
Dodatkowo Igor Kreft został wyróżniony za najlepszą walkę M.T.B. o Puchar Burmistrza Kętrzyna.
- Jestem bardzo dumny z postawy moich zawodników. Zdobyliśmy wszystko co z naszej strony było do zdobycia w Międzynarodowym Turnieju - komentuje trener Daniel Kreft z Gardy Bytów.
Organizatorem imprezy był Ludowy Klub Sportowy "Niedźwiedź" Kętrzyn.