Mistrzostwa Polski Beach Soccer. Bardzo dobra postawa Team Słupsk Adkonis

jaroslaw.stencel@polskapress.plZaktualizowano
Trenerem jest Grzegorz Rzadkiewicz, asystentem grającym Krystian Klawikowski, a menagerem Piotr Klawikowski (z lewej).<br>
Trenerem jest Grzegorz Rzadkiewicz, asystentem grającym Krystian Klawikowski, a menagerem Piotr Klawikowski (z lewej). team słupsk adkonis kwakowo
Bardzo dobrze spisali się w Gdańsku w pierwszym eliminacyjnym turnieju Mistrzostw Polski w beach soccerze zawodnicy Team Słupsk Adkonis Kwakowo.

Do Słupska zawodnicy przywieźli 9 punktów, co przed turniejem wszyscy wzięliby w ciemno. Mimo tak dobrej postawy, pozostaje mały niedosyt, bo punktów mogło być ciut więcej. Najpierw w piątek Team Słupsk Adkonis Kwakowo pokonał Tonio Sosnowiec 7:2. Bramki dla słupskiej drużyny zdobywali: samobójcza, Klawikowski, Cudziło, Rzadkiewicz, Karpiński, Cudziło, Pytlak.

W sobotę Team Słupsk Adkonis Kwakowo pokonał Zdrowie Garwolin 6:4 (1:4, 3:0, 2:0). Po pierwszej tercji przegrywali z zespołem spod Warszawy 1:4, a gdyby nie obroniony karny przez Wojtanowskiego, mogło być jeszcze gorzej. Na szczęście w drugiej tercji zespół wyszedł zupełnie odmieniony i powoli zaczął odrabiać straty. W efekcie po 24 minutach gry na tablicy wyników widniał wynik remisowy 4:4. Bramki: Rzadkiewicz, Cudziło, Matwijów, Karpiński, Cudziło, Mytych. Następnie Team Słupsk Adkonis Kwakowo przegrał z BSC Pro-Fart Głowno 2:6. Mimo dobrego początku i prowadzenia 1:0 popełniono w tym spotkaniu bardzo wiele prostych błędów. Bramki: Pytlak 2.

W niedzielę Team Słupsk Adkonis Kwakowo wygrał z SAN AZS Łódź 6:1.

Rywale z Łodzi jedynego gola zdobyli z rzutu karnego przy stanie 3:0 dla słupskiego zespołu. Bramki: Rzadkiewicz, Cudziło, Matwijów, Klawikowski, Mytych, Karpiński. W ostatnim meczu Team Słupsk Adkonis Kwakowo uległ zespołowi Boca Gdańsk 1:5.

Honorową bramkę dla naszego zespołu strzelił Cudziło.

W Gdańsku słupszczanie wystąpili w składzie: Bramkarze: Bartek Wojtanowski, Daniel Libigocki. Zawodnicy z pola: Jarek Cudziło, Grzegorz Rzadkiewicz, Krystian Klawikowski, Matwijów, Michał Mytych, Patryk Pytlak, Mariusz Karpiński, Marcin Kozłowski.