Młodzi koszykarze zwyciężyli 13. raz z rzędu. W niedzielę powalczą o złoto [ZDJĘCIA]

mag
Młodzi koszykarze zwyciężyli 13. raz z rzędu. W niedzielę powalczą o złoto.
Młodzi koszykarze zwyciężyli 13. raz z rzędu. W niedzielę powalczą o złoto. Agnieszka Żukowska
Bardzo cenne zwycięstwo z Bryzą Kolbudy zanotowali koszykarze Energa SA Markos w rozgrywkach U 13. Mecz był rozgrywany w Słupsku, a wygrana zapewniła zespołowi co najmniej II miejsce na koniec sezonu.

Podobnie jak w poprzednim meczu przez pierwsze dwie kwarty trwała wyrównana walka „kosz za kosz”. Po 20 minutach gospodarze prowadzili tylko 1 punktem (43:42). O wyniku końcowym zadecydowała mocna obrona po przerwie. W 3 i 4 kwarcie słupscy zawodnicy stracili tylko 22 punkty. Ostateczny wynik 90:64.

Ostatni mecz sezonu podopieczni Daniela Orzechowskiego rozegrają w niedzielę, 14 kwietnia w Słupsku z GAK Gdynia o godz. 11. Zwycięstwo zapewni I miejsce w lidze młodzików.