Młodzi zawodnicy rywalizowali w zawodach w ringo

internet/archiwum
42 zawodników wzięło udział w zawodach ringo przygotowanych przez Andrzeja Osaka w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku.

W kategorii młodzików do lat 13 wygrała Izabela Rojek (SP 1 Słupsk) - złota medalistka z mistrzostw Polski w 2010 roku ze Słupska, na kolejnych miejscach znaleźli się Julita Lejczyk (SP 1Słupsk) i Agnieszka Kucharska (SP 6 Słupsk).

Wśród chłopców zwyciężył Dominik Kwiatkowski (SP 5 Słupsk) - brązowy medalista mistrzostw Polski do lat 10 ze Słupska z 2010 roku. Na kolejnych pozycjach byli Maciej Skoniewski (SP Głobino) przed Patrykiem Zawadą (SP Głobino). Drużynowo, dziewczęta: 1. SP 1 Słupsk, 2. SP 6 Słupsk, 3. SP Głobino. Chłopcy: 1. SP 4 Słupsk, 2. SP Głobino, 3. SP 5 Słupsk. W punktacji ogólnej wygrała SP 6 Słupsk, miejsca 2.-4. zajmowały ex aequo SP Głobino, SP 1 Słupsk i SP 4 Słupsk.