Nagrodziliśmy laureatów plebiscytu Laur Piękna. Dbają o...

  Nagrodziliśmy laureatów plebiscytu Laur Piękna. Dbają o naszą urodę i samopoczucie

  Monika Zacharzewska monika.zacharzewska@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Głos Pomorza

  Czwarta edycja Lauru Piękna dobiegła końca. Wczoraj w restauracji Anna de Croy wręczyliśmy nagrody laureatom.
  Laureatów naszego plebiscytu zaprosiliśmy na galę wręczenia nagród do restauracji Anna de Croy
  1/57
  przejdź do galerii

  Laureatów naszego plebiscytu zaprosiliśmy na galę wręczenia nagród do restauracji Anna de Croy ©Łukasz Capar

  Po raz kolejny nasi czytelnicy wybrali i docenili tych, którzy najlepiej dbają o ich urodę i samopoczucie. My ich nagrodziliśmy atrakcyjnymi upominkami. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach m.in. pobyty w SPA, bilety na Festiwal Legend Rocka, kampanie reklamowe w „Głosie Pomorza” i na naszej stronie www. gp24.pl

  W tym roku plebiscyt Laur Piękna przebiegał dwuetapowo.
  Na początku czytelnicy przysyłali do nas zgłoszenia ulubionych kandydatów w wybranych kategoriach: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody Roku oraz Instruktor Fitness Roku, Studio Fitness Roku, Masażysta Roku i SPA Roku. I rozpoczęliśmy głosowanie.

  Ci, którzy zwyciężyli w etapie powiatowym, przeszli do regionalnego i tam kontynuowaliśmy głosowanie, by wyłonić najlepszych.

  Etap powiatowy

  Wkategorii Fryzjer Roku zwyciężyli: Kamila Bodak, Słupsk; Ewelina Krocek, Miastko; Marlena Mierzejewska, powiat lęborski.

  W kategorii Kosmetyczka Roku: Karolina Żaczek, Słupsk; Agnieszka Jastrzębska, Mias-tko; Michalina Książek, Lębork.

  W kategorii Stylistka Paznokci Roku: Dorota Bartczak, Bytów; Magdalena Janiszewska, Krępa Kaszubska; Agnieszka Łukaszuk, Słupsk.

  W kategorii Salon Fryzjerski Roku: cocoSPA, Lębork; Galeria Fryzur Arkadiusz Radziwiło-wicz, Słupsk.

  W kategorii Studio Urody Roku: Klinika Urody Lorenzo Coletti Słupsk; Revitalia, Lębork.

  Etap regionalny

  W etapie regionalnym w kategorii Masażysta Roku zwyciężył Jacek Tyburski z Day Spa Innowacje Słupsk, drugie miejsce zajął Wojciech Brożyna z Siłowni Rondo w Ustce, a trzecie Marcin Bożek, Gabinet Masażu Leczniczego i Terapii Manualnej, Słupsk.

  W kategorii Instruktor Fit-ness Roku wygrała Paulina Paturej-Krupka, instruktor Zumba Fitness i Strong by Zumba w Miastku, za nią byli Marcin Pawłowski z Center Gym, Słupsk, i Monika Ta-lewska z My Gym, Galeria Słupsk.

  W kategorii Studio Fitness Roku zwyciężyła Aktywna Fabryka, Słupsk, przed Energia FIT, Słupsk, i Energy Fitness Studio z Włynkowa.

  W kategorii SPA Roku pierwsze miejsce zajęła Dolina Charlotty Hotel i Spa, Strze-linko, drugie Lubicz Hotel, Ustka, trzecie Hotel Jantar, Ustka.

  W kategorii Fryzjer Roku najwięcej głosów w etapie regionalnym zdobyła Kamila Bodak z salonu przy ul. Sienkiewicza w Słupsku, przed Eweliną Krocek z salonu fryzjerskiego Ewelain w Miastku i Marleną Mierzejewską z Salonu Fryzjerskiego Małgorzata Klimko w Lęborku.

  Kosmetyczką Roku w naszym plebiscycie Laur Piękna została Agnieszka Jastrzębska, salon Metamorfoza w Miastku. Na drugim miejscu znalazła się Karolina Żaczek z salonu Rzęsa w Słupsku, a na trzecim Michalina Książek z Lash Queen Stylizacja Rzęs w Lęborku.

  W kategorii Stylistka Paznokci Roku zwyciężyła Magdalena Janiszewska prowadząca mobilne usługi Babski Świat z Krępy Kaszubskiej w gminie Nowa Wieś Lęborska, przed Agnieszką Łukaszuk, pracującą w Studio Perfect Nails w Słupsku, i Dorotą Bartczak z salonu Inca w Bytowie.

  W kategorii Salon Fryzjerski Roku na etapie regionalnym najwięcej głosów zdobyło cocoSPA z Lęborka, a na drugim miejscu jest Galeria Fryzur Arkadiusz Radziwiłowicz, działająca przy ul. Grodzkiej 1 w Słupsku.

  Natomiast w walce o tytuł Studio Urody Roku zwyciężyła Klinika Urody Lorenzo Coletti Słupsk działająca przy ul. Orląt Lwowskich 2 w Słupsku, a drugie miejsce zajęła Revitalia mieszcząca się przy ul. Legionów Polskich 33a w Lęborku.

  Wszystkim laureatom gratulujemy.
  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo