Napędzili trochę strachu liderowi

(suw)
IV liga - Szczecin. Zorza Dobrzany - Darzbór Szczecinek 4:2 (2:1)

Pierwsza połowa tego spotkania toczyła się przy lekkiej przewadze miejscowych piłkarzy. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 18 minucie, po strzale Andruszki. Po kolejnym kwadransie gry ten sam zawodnik zdobył drugiego gola.
Kontaktowego gola Darzbór zdobył minutę przed końcem pierwszej połowy. Jeden z obrońców Zorzy próbował asekurować piłkę, która zmierzała na aut, ale wyłuskał mu ją Grzegorz Kwiatkowski, dośrodkował do stojacego siedem metrów od bramki Romana Sztuby, a ten nie zmarnował okazji. Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana, a "Darzborowcy" stwarzając kilka okazji strzeleckich napędzili trochę strachu liderowi rozgrywek. Najpierw jednak w 76 minucie na 3:1 podwyższył Zając. Odpowiedź gości była natychmiastowa. Zaraz po wznowieniu gry od środka boiska Sebastian Głuszak popisał się długim i dokładnym podaniem do Romana Sztuby, a ten posłał piłkę pod poprzeczkę. Goście udokumentowali swoją wyższość jeszcze raz. Było to w 89 minucie, kiedy celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Blasius.

Wyniki 7. kolejki:

Darłovia Darłowo - Arkonia Szczecin (7:1 - mecz rozegrano awansem), Lech Czaplinek - Odra Chojna 4:2, Zorza Dobrzany - Darzbór Szczecinek 4:2, Rega-Merida Trzebiatów - Victoria 95 Przecław 1:1, Ina Goleniów - Pogoń II Szczecin 1:1, Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno 2:1, Orzeł Biały Wałcz - Drawa Drawsko Pomorskie 2:0, Wybrzeże Rewalskie Rewal - Rossa Rosnowo 6:1, Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 3:1.