Ogromny sukces dziewcząt z Centrum Tańca Top Toys na Mistrzostwach Polski Fitness

Magdalena Olechnowicz
W weekend 13-14 kwietnia w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Fitness, na których zawodniczki z Centrum Tańca Top Toys w Słupsku wywalczyły bardzo wysokie lokaty. Laura Kogut zdobyła I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii do lat 11. Z kolei Natasza Formela zajęła IV miejsce w tej kategorii.

Po raz pierwszy podczas wydarzenia FIT WEEKEND na Targach Kielce odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci w Fitness. Organizatorem IX już edycji zawodów jest Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Targi Kielce.

Wśród dziewczynek rywalizacja była rozgrywana w dziewięciu kategoriach począwszy od grupy do lat 7, kończąc na tej do lat 15.
W grupie do lat 11 świetnie spisały się zawodniczki na co dzień trenujące w Centrum Tańca Top Toys przy ul. Braci Gierymskich w Słupsku.

Laura Kogut zajęła I miejsce i zdobyła Mistrzostwo Polski w swojej kategorii. Czwarta była Natasza Formela. Świetnie wypadły także
Alicja Włodarska oraz Amelia Czarnecka, zajmując VII miejsce.

Dla tych młodych ludzi są to najważniejsze zawody w roku. Wyniki są podstawą do ustalenia składu reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Serbii oraz Mistrzostwa Świata w Grecji. Finalistki mają możliwość reprezentowania naszego kraju na tych mistrzostwach.

Warto zaznaczyć, że Szkoła Tańca Top Toys zdobyła podczas mistrzostw I miejsce drużynowo. Gratulacje dla dziewczyn i trenerów- Małgorzaty Nidzgorskiej oraz Kamila Kułaka. Brawo!