Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk 2:2 (1:0). Dwie czerwone kartki (wideo, zdjęcia)

Dramatyczny przebieg miało sobotnie spotkanie Gryfa z Orkanem. Słupszczanie niemal od początku meczu grali w osłabieniu, mimo to przez pewien czas prowadzili.
Pilkarze III-ligowego Gryfa 95 Slupsk zremisowali w Rumi z Orkanem 2:2 (1:0).

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 2:2

Już w 17 minucie boisko opuścił Paweł Kryszałowicz, który otrzymał drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę.

Gospodarze również grali w dziesięciu, ale dopiero od 52 minuty. Czerwoną kartkę otrzymał wówczas Piotr Fera.

Bramki: 1:0 Łukasz Kłos (34 - wolny), 1:1 Artur Sarna (51 - głową), 1:2 Tomasz Bukowski (54 - wolny), 2:2 Dariusz Hebel (63 - wolny).

Gryf 95: Piechota - Sarna, Bukowski, Matusewicz, Bielecki (59 Pluta), Kozłowski, Jędrzejak (69 Ł. Mokrzycki), Waleszczyk, Pytlak (80 Gibczyński), Szymański (59 Fursa), Kryszałowicz.