Ósme zwycięstwo Energa Frages - Infocity Słupsk (U14M) w lidze POZKosz

Red
W dniu 23.01.2021 r. koszykarze Energa Frages - Infocity Słupsk na wyjeździe pokonali UKS De La Salle Gdańsk 110:74.

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu słupszczan. Po 2 minutach gry gospodarze prowadzili 8:0. Od tamtej pory koszykarze Energa poprawili grę w obronie i skuteczniej atakowali, co pozwoliło zakończyć połowę meczu 5 punktową przewagą. W drugiej części spotkania podopieczni Przemysława Słapika zdecydowanie przeważali nad gospodarzami i systematycznie powiększali przewagę. Oba zespoły skutecznie wykonali aż 20 rzutów za 3 punkty.

W kolejnym spotkaniu (30.01.2021) Energa Frages - Infocity Słupsk zmierzy się na wyjeździe z Maximus Gdynia.