Piłka nożna: Diament Trzebielino - Gryf II PGK Słupsk 1:4 (1:3)

W meczu sparingowym rozegranym w Trzebielinie zmierzyli się rywale z ligi okręgowej. Diament uległ rezerwom Gryfa Słupsk 1:4 (1:3).

Słupszczanie już po kilku minutach rozstrzygnęli wynik spotkania. Najpierw z ponad 20 metrów na bramkę uderzył Władysław Pawluczenko, a piłka po nogach Korniaka wpadła obok zdezorientowanego Nowika. Chwilę później już było 2:0. Tym razem Adrian Świtoń uderzył z okolic szesnastki w róg bramki. Na 3:0 podwyższył Amadeusz Szpiter dobijając strzał Mariusza Guraja. Gosdpodarze zdołąli odpowiedzieć tylko golem zdobytym głową przez Tomasza Szadę-Borzyszkowskiego. W drugiej połowie już mniej było okazji do zdobycia gola. Rzut karny po faulu na Miłoszu Borkowskim wykorzystał pewnym strzałem Tomasz Piekarski.

Diament Trzebielino - Gryf II PGK Słupsk 1:4 (1:3)

0:1 Władysław Pawluczenko (5), 0:2 Adrian Świtoń (7), 0:3 Amadeusz Szpiter (21), 1:3 Tomasz Szada-Borzyszkowski (34 - głową), 1:4 Tomasz Piekarski (75 - karny)

Diament: Nowik - Rapita, Korniak, Rokuszewski, Narloch, Żukowski, Kępa, Szada-Borzyszkowski, Przybylski, Rajkowski, A.Ciemiński oraz K.Ciemiński, Ziółkowski, Grzybek, Gwóźdź, Tęsny, A.Jarmułowicz, Reclaw.

Gryf II: Wójcik - Łyszyk (46 M.Kublik), Rudzikiewicz, Wesołowski, S.Schulz (56 Roszkowski), Guraj (56 Mateusz Mytych), Pawluczenko (56 Marciniak), Piekarski, Świtoń (44 Snochowski), Szpiter (75 Kiełczykowski), Borkowski (84 Kochański).