Pogoń - Radunia 1:0. Wyniki meczów towarzyskich

res
Pogoń (biało-czerwone stroje) wygrała, a Piast (biało-niebieskie) wysoko przegrał. archiwum
Pogoń Lębork pokonała w Radunię Stężyca 1:0 (1:0). Gola zdobył w 20 minucie Mateusz Sychowski. To testowany zawodnik z GKS Kolbudy (V liga).

Trzecioligowy Koral Dębnica rozegrał pierwszy sparing. Uległ w Chojnicach zespołowi złożonemu z zawodników testowanych przez Chojniczankę Chojnice 0:1 (0:0). Gola dla Chojniczanki zdobył w 80. minucie Karol Ziąbski.

Anioły Garczegorze zremisowały 2:2 w meczu sparingowym z z Wikędem Kębłowo, beniaminkiem IV ligi. Mecz odbył się w Luzinie. Do przerwy Anioły prowadziły 2:0. Gole dla Garczegorza zdobywali w 1. minucie Marcin Maszota i w 30. Marcin Staszczuk w rzutu wolnego. Wikęd bramkę na 2:2 zdobył w ostatniej minucie po za krótkim podaniu Arkadiusza Pendowskiego do bramkarza. Kolejny sparing Anioły zagrają u siebie w sobotę o godz. 17 ze Stolemem Gniewino.

Wysokiej porażki w meczu sparingowym doznał beniaminek IV ligi Piast Człuchów. Przegrał z Chełminianka Chełmno 0:5 (0:4).

Kolejny sparing Piast zagra ze Startem w Miastku w najbliższą sobotę.