Rakiety na wodę latały nad Słupskiem (zdjecia, wideo)

Krzysztof Głowinkowski
Zawody odbyły się na terenie Akademii Pomorskiej.
Zawody odbyły się na terenie Akademii Pomorskiej. Łukasz Capar
III Otwartym Turnieju Rakiet Wodnych zorganizowany został przez 4 Gimnazjum im. Orła Białego w Słupsku. Zawody odbyły się na terenie Akademii Pomorskiej.
III Turniej Rakiet WodnychIII Turniej Rakiet Wodnych

III Turniej Rakiet Wodnych

W kategorii najdłuższy lot zwyciężył Michał Dziuba z rakietą T.N.T., która po wystrzeleniu unosiła się w powietrzu aż 20,53 sekundy.

Drugie miejsce zajął Andrzej Wojciechowicz z rakietą o nazwie Bławatek (9,72 sekundy lotu).

Rakieta T.N.T. dostała również wyróżnienie dla najbardziej pomysłowej rakiety, natomiast Bławatek dostał wyróżnienie za najbardziej majestatyczny start.