Regulamin serwisów horoskopowych

Redakcja
Dodaj komentarz:
Udostępnij:

Wstęp

Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa ogólne warunki korzystania z usługi "Horoskop" o tematyce ezoterycznej za pomocą wiadomości SMS Premium Rate (zwanej dalej "Usługą").

Organizatorem i dostawcą Usługi jest Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. z siedzibą w Krakowie, ulica Bożego Ciała 31, 31-059 Kraków , zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000265333 (zwana dalej "Organizatorem").

Usługa jest oferowana na terenie Polski.

Osoba korzystająca z Usługi (zwana dalej "Użytkownikiem") wyraża zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień Regulaminu.
Użytkownikiem usługi może być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych uprawniona do użytkowania telefonu funkcjonującego w sieci polskiego operatora telefonii komórkowej.

Korzystanie z Usługi

Użytkownik, który chce skorzystać z Usługi, wysyła wiadomość SMS na numer 7368 o treści:

ASTRO1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o Horoskop Urodzeniowy

SERCE1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana na podstawie Horoskopu Miłosnego

PARTNER1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana na podstawie Horoskopu Partnerskiego

KASA1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

DIETA1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

TAROT1.liczba od 1do 22 - odpowiedź jest udzielana w oparciu o karty Tarota

PRACA1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

SEX1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

ZDROWIE1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

DATY1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

CYGANKA1.znak zodiaku - odpowiedź jest udzielana w oparciu o wiedzę astrologiczną

Określenie profilu (tematyki) Usługi znajduje się w projekcie reklamy umieszczonej na łamach gazety lub na portalu internetowym należącym do Mediów Regionalnych zawierającej informacje dotyczące tej usługi. Użytkownik, wysyłając wiadomość SMS zawierającą określone hasło, dokonuje jednocześnie wyboru dokładnego profilu (tematyki) Usługi.

Usługa polega na przesłaniu Użytkownikowi interesującego go horoskopu w zależności od tematyki określonej w wiadomości SMS. W trakcie korzystania z Usługi Użytkownik pozostaje anonimowy i nie musi podawać jakichkolwiek danych osobowych. Jedynym elementem identyfikującym Użytkownika, umożliwiającym korzystanie z usługi, jest numer jego telefonu komórkowego.

W przypadku wysłania przez Użytkownika wiadomości SMS o treści, która nie spełnia wymogów Regulaminu, Organizator wysyła zwrotną wiadomość SMS z informacją, że wiadomość SMS przesłana przez Użytkownika zawierała błędy.

Informacje otrzymywane przez Użytkownika w ramach korzystania z Usługi nie mają charakteru wiążących porad i Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sposób, w jaki Użytkownik wykorzysta te informacje.

Postanowienia końcowe

Usługa jest dostępna w sieciach polskich operatorów telefonii komórkowej (Era, Idea, Plus, Heyah, Sami Swoi), zarówno w systemie prepaid, jak i postpaid (abonamentowym).

Opłata za wysłanie jednej wiadomości SMS na numer 7368 przeznaczony do korzystania z Usługi wynosi 3 zł netto, 3,66 zł brutto.

Do korzystania z Usługi nie mają zastosowania ulgi dla grup abonentów na opłaty abonamentowe oraz usługi dodatkowe.

Organizator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Usługi.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:

korzystanie z Usługi przez osoby nieuprawnione do użytkowania telefonu komórkowego,

szkody spowodowane nieprawidłowym korzystaniem przez Użytkownika z Usługi,

szkody spowodowane wykorzystaniem przez Użytkownika informacji otrzymanych w wyniku korzystania z Usługi,

problemy w funkcjonowaniu Usługi, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć lub, którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej,

korzystanie z Usługi przez Użytkowników niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu lub bez zapoznania się z Regulaminem, w tym zwłaszcza wynikające z niewłaściwego zrozumienia przez Użytkownika charakteru Usługi,

przerwy w świadczeniu Usługi zaistniałe z przyczyn technicznych (np. konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu) lub niezależnych od Organizatora.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.gk24.pl/horoskop_regulamin oraz w siedzibie Organizatora.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej www.gk24.pl/horoskop_regulamin.

Reklamacje dotyczące Usługi należy przesyłać listownie pod adres Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. ulica Bożego Ciała 31, 31-059 Kraków z dopiskiem "Reklamacja Horoskop (nazwa serwisu internetowego/gazety)". Mailem na adres reklamacje@mobiltek.pl.

Niniejszym Mobiltek S.A. wyraża zgodę na przyjęcie, udostępnianie i stosowanie niniejszego regulaminu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie