Remis Gryfa Słupsk (zdjęcia). Zwycięstwo Bytovii Bytów

W kolejnym meczu sparingowym IV-ligowy Gryf Słupsk zremisował z MKP Szczecinek 2:2 (0:1). Goście grają także w IV lidze, ale w grupie zachodniopomorskiej.

W 16. minucie atakując prawą stroną boiska miał Patryk Dąbrowski, ale trafił w bramkarza. Dziesięć minut potem po błędzie obrony piłkę przejął Jakub Okuszko i wykorzystał sytuację sam na sam. W 58. minucie dośrodkowanie z lewej strony wzdłuż bramki i niefortunnie wbił piłkę do bramki Wojciech Madej. Później przez golkipera gości faulowany był Daniel Piechowski. Jedenastkę wykorzystał Maciej Gregorek. Prowadzenie słupszczan trwało krótko. Lewą stroną przedarł się Daniel Czerwiński i uderzył w długi róg.

Gryf Słupsk - MKP Szczecinek 2:2 (0:1)
0:1 Jakub Okuszko (26), 1:1 Wojciech Madej (58-samobójcza), 2:1 Maciej Gregorek (77-karny), 2:2 Daniel Czerwiński (79)

Gryf: Żuliński - D.Więckowski, K.Gołojuch, Kozakowski, Grygiel, Piechowski, Jendruch, Lutkiewicz, Dąbrowski, Zieliński, Słowiński oraz M.Gołojuch - Szymon Mytych, Ronowski, Parzych, Gregorek, K.Bednarczyk, M.Majcher

MKP: Marceniuk - Jaworek, Ryczko, Madej, Szwejda, Węglowski, Krzemień, Barański, Jabłoński, Czerwiński, Okuszko oraz Białoch, Jakubczak.

W Stężycy Bytovia Bytów grała z rezerwami Raduni (klasa okręgowa) wygrywając 2:1 (0:1).

Bramki: 1:0 Adam Płotka (38), 1:1 Włodzimierz Kajdrowicz (68-karny), 1:2 Włodzimierz Kajdrowicz (84-wolny)

Radunia II: Urban - Stencel, Burzyński, Gebiś, Richert, Pawłowski, Jakubik, Furman, Hirsz, Płotka, Markowski oraz Tarasiewicz, Kropidłowski, Lipka, Rajski, Gontarz, Domaschke, Juński, Sidor.

Bytovia: Ryngwelski - K.Malich, G.Lejk, Szmidke, Barra, Błaszkowski, Chojnacki (61 H.Kąkol), Kajdrowicz, Tochman (46 Leik), Wirkus (46 Jakubek), Rzepinski (46 Kropidłowski).