Sparing: Bałtyk Koszalin - Bytovia Bytów 3:2 (1:0)

W towarzyskim meczu III-ligowy Bałtyk Koszalin pokonał II-ligową Bytovię Bytów 3:2 (1:0). Jacek Wójcik

Bałtyk Koszalin - Bytovia Bytów 3:2 (1:0)
1:0 Kamil Chicewicz, 1:1 Nascimento, 2:1 Paweł Rakowski, 2:2 Bryndal, 3:2 Rakowski

Bałtyk: Malec - Sęk, Krzywonos, Fijołek, Miklasiński, Jakuszewski, Szymański, Husejko, Chicewicz, Wiśniewski, Bieniek. Na zmiany wchodzili: Kupisz, Opuchowicz, Romańczyk, Załoga, Rakowski, Feliński, Urbański, Ejzygmann.

Bytovia: Gostomski - Cierson, M.Szałek, Nawrocki, J.Szałek, Laskowski, Łapigrowski, Waleszczyk, Juszczak, Ciemniewski, Ambroziak oraz Oleszkiewicz - Bryndal, Pufelski, Stróż, Owedyk, Nascimento, Sanni

Pierwszą połowę z prowadzeniem po strzale Kamila Chicewicza zakończyli koszalinianie. Po przerwie wyrównał Adivano Nascimento, który zakończył akcję Mateusza Owedyka. Następnie padł kolejny gol dla Bałtyku po błędzie Piotra Łapigrowskiego, który praktycznie podał do Pawła Rakowskiego.

Bytovianie nie załamali się tym i wyrównali po strzale Krzysztofa Bryndala. Nie ustrzegli się jednak kolejnego błędu (bramkarz Oleszkiewicz) i Rakowski strzelił zwycięskiego gola. W zespole Bytovii próbowani byli: Honorat Stróż (ostatnio Gryf Słupsk) oraz Marcin Juszczak (ostatnio Energetyk Gryfino). Nie znajdą się oni jednak w kadrze Bytovii. Trener Waldemar Walkusz poszukuje jeszcze dwóch młodzieżowców do uzupełnienia składu.

W sobotę o 17.00 z I-ligową Flotą w Świnoujściu bytowianie rozegrają ostatni sparing przed nowym sezonem.