Sparing: Czarni Czarne - Darzbór 0:1

fen
W Złocieńcu na sztucznym boisku Czarni przegrali z Darzborem Szczecinek 0:1.
W Złocieńcu na sztucznym boisku Czarni przegrali z Darzborem Szczecinek 0:1. sxc.hu
Od 8 stycznia Czarni Czarne pod wodzą trenera Tadeusza Datty przygotowują się do rundy rewanżowej. W Złocieńcu na sztucznym boisku przegrali z Darzborem Szczecinek 0:1.

Grano 3x30 minut. Bramkę stracili w 65. minucie z rzutu karnego, którego wykonawcą był Krzysztof Jabłoński.

Czarni: Celiński, zawodnik testowany, Karol Kozanko, Żmuda-Trzebiatowski, Łukasz Zych, Adrian Zych, Paweł Mycyk, Patryk Mycyk, Czarnowski, Tucki, Madaj.

W tym miesiącu zespól z Czarnego rozegra jeszcze trzy sparingi. Oto wykaz gier: 10.02 o godz. 16 w Chojnicach Czarni - Prime Food Brda Przechlewo, 17.02 o godz 12 w Złocieńcu Czarni - Wielim Szczecinek, 23.02 o godz. 11 w Złocieńcu z Lechem Czaplinek.