Start Miastko – Lechia II Gdańsk 2:4 (zdjęcia)

ang
Start Miastko – Lechia II Gdańsk 2:4.
Start Miastko – Lechia II Gdańsk 2:4. Andrzej Gurba
W lidze wojewódzkiej juniorów (B1) Start Miastko przegrał na własnym stadionie 2:4 z Lechią II Gdańsk.

Prowadzenie w meczu zdobył Start. W 10. minucie bramkę strzelił Przemysław Spalik. Później były trzy trafienia gości: 15., 25., i 29. minuta. W 50. minucie kontaktowego gola dla Startu strzelił Przemysław Spalik. W 78. minucie wynik spotkania na 2:4 ustalił zawodnik Lechii.

Skład Startu Miastko: Michał Pliskowski, Jakub Milewski, Hubert Bachman, Ryszard Bujwid (40. minuta Ernest Prondziński), Kamil Wojciechowski (40. minuta Mateusz Borkowski), Jakub Korniak, Błażej Kłonczyński, Oskar Dzięcioł (50. minuta Michał Marusiak), Przemysław Spalik, Dominik Zmuda-Trzebiatowski (67. minuta Michał Oborowski), Jan Garczyński.