Start Miastko - Sparta Sycewice 5:1 (wideo, zdjęcia)

ang
Start Miastko - Sparta Sycewice 5:1.
Start Miastko - Sparta Sycewice 5:1. Andrzej Gurba
To był mecz na szczycie. W sobotę lider klasy okręgowej Start Miastko podejmował na własnym boisku wicelidera Spartę Sycewice.

Start wygrał 5:1 (do przerwy 2:0). Gospodarze dość szybko strzelili dwie bramki i kontrolowali cały mecz. Nawet kiedy, po przerwie, goście strzelili gola z rzutu karnego na 2:1, w poczynaniach Startu nie było widać nerwowych ruchów. Zresztą szybko padły kolejne gole. Start umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

W Głosie Bytowa/Miastka (Głos Pomorza) pomeczowa ocena trenera Krzysztofa Bryndala, składy, strzelcy bramek, inne statystyki.