Sukcesy pingpongistów Pogoni Lębork

fen
Trzy medale (2 złote, brązowy) zdobyli zawodnicy Poltareksu-Pogoni Lębork w mistrzostwach województwa pomorskiego w Gdańsku. archiwum

Adam Dosz w finale gry singlowej mężczyzn pokonał Damiana Krefta (MRKS Gdańsk) 3:1.
Sławomir Dosz zdobył brązowy krążek.

W grze podwójnej bracia Doszowie nie dali szans innym deblom i pewnie triumfowali, a tym samym zostali mistrzami województwa pomorskiego.

Od piątku do niedzieli w Krakowie odbywają się mistrzostwa Polski juniorów. W tej imprezie udział bierze Adam Dosz, który w stawce 32 najlepszych graczy został rozstawiony z numerem 7.