MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 42
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
fot. OLX

Ta porcelana z PRL osiąga rekordowe ceny. Zestawy po kilkaset złotych na aukcjach i w sklepach z antykami. Szukają jej łowcy okazji 02.03.23

Serwis kawowy Lidia Chodzież Pikasiak porcelana prl
4 500zł

Sygnowany serwis Pikasiak Chodzież projektu M. Pasich z lat 50
Stan bardzo dobry, witrynowy
Nie posiada żadnych uszkodzeń czy śladów naprawy

Zobacz również

Argentyńskie rytmy w kamienicy deskurów. radomianie tańczyli w rytmie tango

Ciepła niedziela w Iwoniczu-Zdroju. Turyści zjechali do uzdrowiska [ZDJĘCIA]

Polecamy

Kolejne kłopoty gwiazdy rywali Polaków. Nie zagra na Euro 2024

Interesujesz się Koreą Południową? Ten polski festiwal cię zachwyci

Warzywa do uprawy nawet na słabej glebie. Które urosną i jak im łatwo pomóc?