5 z 42
Poprzednie
Następne
Ta porcelana z PRL osiąga rekordowe ceny. Zestawy po kilkaset złotych na aukcjach i w sklepach z antykami. Szukają jej łowcy okazji 02.03.23
Serwis kawowy Lidia Chodzież Pikasiak porcelana prl
4 500zł
Sygnowany serwis Pikasiak Chodzież projektu M. Pasich z lat 50
Stan bardzo dobry, witrynowy
Nie posiada żadnych uszkodzeń czy śladów naprawy