MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Targi: Tu możesz znaleźć pracę i... pracownika

Joanna Krężelewska
Targi: Tu możesz znaleźć pracę i... pracownikaTargi: Tu możesz znaleźć pracę i... pracownika
Targi: Tu możesz znaleźć pracę i... pracownikaTargi: Tu możesz znaleźć pracę i... pracownika archiwum
Setki ofert zatrudnienia, ciekawe informacje o firmach, warsztaty.W czwartek, 17 marca, w godz. 10-15, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich 4 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej organizuje 14. edycję Środkowopomorskich Targów Pracy - Kronospan Job Fair. Impreza skierowana jest nie tylko do studentów, ale do wszystkich, którzy szukają pracy, chcą zmienić dotychczasową. - I poznać trendy, które obowiązują na rynku pracy dziś i które opanują go już wkrótce - mówi Anna Bartenowska - Krzos z Biura Karier PK.

W ubiegłym roku frekwencja podczas Targów przerosła oczekiwania organizatorów - zarówno jeśli chodzi o liczbę wystawców, jak i osób odwiedzających Targi Pracy - tych było około 3 tys. I już dziś, na nieco ponad dwa tygodnie przed otwarciem imprezy, jest nadkomplet wystawców. - Swoją ofertę przedstawią firmy lokalne, przedsiębiorstwa z regionu, w dużej części z północy Polski, ale też z centralnej części kraju. Reprezentowane będą przeróżne branże - pracodawcy szukać będą zarówno specjalistów w konkretnych dziedzinach, jak i pracowników produkcyjnych, usługowych - wylicza Anna Bartenowska - Krzos. Będzie można też sprawdzić oferty pracy zagranicą. - Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe propozycje, jak doradztwo zawodowe, informacje na temat możliwości samozatrudnienia i pozyskania na ten cel dotacji - dodaje pani Anna.

Co ważne, w czasie Targów zaplanowano też debaty, szkolenia i wykłady. W planie są m.in. warsztaty efektywnego programowania w Javie. Poprowadzi je Łukasz Koniecki, przedstawiciel firmy Dynatrace (17 marca, godz. 10.30 - 12, sala szkoleniowa nr 211 na II piętrze hali). Zapisy mailowo: [email protected].

Jest też propozycja... dla ciała - by mieć siły do pracy! W godz. 13-14 zajęcia na temat profilaktyki zdrowotnej poprowadzą Weronika Woźniak dietetyk z firmy „Sofra” oraz Maria Dymkowska-Malesa (miejsce: Sala szkoleniowa na parterze). Więcej na stronie targipracy.koszalin.pl. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza