Terminarz - etap I
(Kolejka I)
12.10.2013 15:00
Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek --:--
12.10.2013 18:00
Rosa Radom - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
13.10.2013 18:00
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański --:--
13.10.2013 18:00
Asseco Gdynia - AZS Koszalin --:--
14.10.2013 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Zielona Góra --:--
10.12.2013 19:00
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot --:--
(Kolejka II)
17.10.2013 19:00
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec --:--
19.10.2013 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk --:--
20.10.2013 18:00
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia --:--
20.10.2013 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław --:--
20.10.2013 20:00
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom --:--
21.10.2013 19:00
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot --:--
(Kolejka III)
24.10.2013 18:30
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek --:--
26.10.2013 17:00
Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg --:--
26.10.2013 18:00
Asseco Gdynia - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
26.10.2013 19:00
Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański --:--
27.10.2013 20:00
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra --:--
28.10.2013 19:00
Trefl Sopot - AZS Koszalin --:--
(Kolejka IV)
31.10.2013 19:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec --:--
02.11.2013 17:00
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia --:--
02.11.2013 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław --:--
02.11.2013 18:00
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom --:--
03.11.2013 20:00
Anwil Włocławek - Trefl Sopot --:--
04.11.2013 19:00
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin --:--
(Kolejka V)
08.11.2013 19:30
Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk --:--
09.11.2013 18:00
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański --:--
10.11.2013 18:00
Asseco Gdynia - Kotwica Kołobrzeg --:--
10.11.2013 18:00
Trefl Sopot - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
10.11.2013 20:00
AZS Koszalin - Anwil Włocławek --:--
11.11.2013 17:00
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra --:--
(Kolejka VI)
14.11.2013 19:00
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec --:--
15.11.2013 17:00
Rosa Radom - Śląsk Wrocław --:--
16.11.2013 18:00
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot --:--
16.11.2013 18:00
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia --:--
17.11.2013 20:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin --:--
18.11.2013 19:00
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek --:--
(Kolejka VII)
23.11.2013 18:00
Asseco Gdynia - Rosa Radom --:--
23.11.2013 18:00
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański --:--
23.11.2013 18:00
Anwil Włocławek - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
24.11.2013 18:00
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk --:--
24.11.2013 18:00
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg --:--
24.11.2013 20:00
Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra --:--
(Kolejka VIII)
28.11.2013 17:00
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec --:--
30.11.2013 17:00
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek --:--
30.11.2013 18:00
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin --:--
01.12.2013 18:00
Stelmet Zielona Góra - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
01.12.2013 19:30
Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia --:--
01.12.2013 20:00
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot --:--
(Kolejka IX)
04.12.2013 19:30
PGE Turów Zgorzelec - Śląsk Wrocław --:--
07.12.2013 18:00
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk --:--
07.12.2013 18:00
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg --:--
07.12.2013 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański --:--
08.12.2013 18:00
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra --:--
08.12.2013 18:00
Trefl Sopot - Rosa Radom --:--
(Kolejka X)
12.12.2013 19:00
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec --:--
14.12.2013 17:00
Rosa Radom - AZS Koszalin --:--
14.12.2013 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
15.12.2013 18:00
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek --:--
15.12.2013 18:00
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot --:--
16.12.2013 19:00
Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański --:--
(Kolejka XI)
20.12.2013 19:00
Trefl Sopot - Asseco Gdynia --:--
21.12.2013 17:00
Polpharma Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg --:--
21.12.2013 18:00
AZS Koszalin - Śląsk Wrocław --:--
21.12.2013 18:00
Anwil Włocławek - Rosa Radom --:--
22.12.2013
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra --:--
22.12.2013 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk --:--
(Kolejka XII)
28.12.2013 18:00
Stelmet Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg --:--
28.12.2013 18:00
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec --:--
29.12.2013 17:00
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk --:--
29.12.2013 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom --:--
29.12.2013 18:00
AZS Koszalin - Asseco Gdynia --:--
30.12.2013 18:00
Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław --:--
(Kolejka XIII)
02.01.2014 18:30
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin --:--
04.01.2014 17:00
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański --:--
04.01.2014 18:00
Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg --:--
05.01.2014 18:00
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek --:--
05.01.2014 19:00
Śląsk Wrocław - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
06.01.2014 19:00
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra --:--
(Kolejka XIV)
09.01.2014 18:00
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec --:--
10.01.2014 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom --:--
11.01.2014 18:00
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk --:--
11.01.2014 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Gdynia --:--
11.01.2014 18:00
AZS Koszalin - Trefl Sopot --:--
12.01.2014 17:00
Polpharma Starogard Gdański - Śląsk Wrocław --:--
(Kolejka XV)
17.01.2014 17:00
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk --:--
17.01.2014 18:30
PGE Turów Zgorzelec - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
17.01.2014 19:30
Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg --:--
18.01.2014 18:00
AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra --:--
18.01.2014 18:00
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański --:--
19.01.2014 18:00
Trefl Sopot - Anwil Włocławek --:--
(Kolejka XVI)
25.01.2014 17:00
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec --:--
25.01.2014 18:00
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom --:--
25.01.2014 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Asseco Gdynia --:--
25.01.2014 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Trefl Sopot --:--
26.01.2014 18:00
Energa Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław --:--
26.01.2014 18:00
Anwil Włocławek - AZS Koszalin --:--
(Kolejka XVII)
30.01.2014 18:30
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg --:--
01.02.2014 17:00
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański --:--
01.02.2014 18:00
AZS Koszalin - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
01.02.2014 18:00
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk --:--
01.02.2014 19:00
Śląsk Wrocław - Rosa Radom --:--
02.02.2014 18:00
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra --:--
(Kolejka XVIII)
13.02.2014 18:30
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec --:--
14.02.2014 17:00
Rosa Radom - Asseco Gdynia --:--
15.02.2014 18:00
Stelmet Zielona Góra - Śląsk Wrocław --:--
15.02.2014 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot --:--
15.02.2014 18:00
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin --:--
16.02.2014 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Anwil Włocławek --:--
(Kolejka XIX)
22.02.2014 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra --:--
22.02.2014 18:00
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański --:--
22.02.2014 18:00
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg --:--
22.02.2014 18:30
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom --:--
23.02.2014 18:00
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk --:--
23.02.2014 18:00
Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław --:--
(Kolejka XX)
13.03.2014 18:00
Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--
13.03.2014 19:00
Polpharma Starogard Gdański - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
14.03.2014 17:00
Rosa Radom - Trefl Sopot --:--
15.03.2014 18:00
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia --:--
15.03.2014 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek --:--
16.03.2014 18:00
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin --:--
(Kolejka XXI)
06.03.2014 18:30
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia --:--
08.03.2014 18:00
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Zielona Góra --:--
08.03.2014 18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg --:--
08.03.2014 18:00
AZS Koszalin - Rosa Radom --:--
08.03.2014 19:00
Trefl Sopot - Śląsk Wrocław --:--
09.03.2014 18:00
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk --:--
(Kolejka XXII)
23.03.2014
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec --:--
23.03.2014
Asseco Gdynia - Trefl Sopot --:--
23.03.2014
Śląsk Wrocław - AZS Koszalin --:--
23.03.2014
Rosa Radom - Anwil Włocławek --:--
23.03.2014
Energa Czarni Słupsk - Stabill Jezioro Tarnobrzeg --:--
23.03.2014
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?