Trzecie miejsce SP 3 Słupsk w Pucku

res
Zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 3 zajęły w gronie finalistów trzecią pozycję. W spotkaniu o brąz pokonały SP 1 Starogard Gdański 21:11. Jarosław Stencel
Nie udało się reprezentantom SP nr 3 ze Słupska awansować do finałów krajowych Energa Basket Cup.
Chłopcy z SP 3 zajęli w Pucku czwartą lokatę.

Finały województwa pomorskiego odbyły się w Pucku. Zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 3 zajęły w gronie finalistów trzecią pozycję. W spotkaniu o brąz pokonały SP 1 Starogard Gdański 21:11.

Wcześniej słupszczanki przegrały z SP Sierakowice (zwycięzcą finału) 2:47 i pokonały SP 8 Gdańsk 18:14. Chłopcy z SP 3 zajęli w Pucku czwartą lokatę. W zmaganiach grupowych słupszczanie pokonali SP 1 Rumię 24:11 oraz przegrali z SP 6 Kwidzyn (drużyna ta wygrała i awansowała do finału krajowego) 21:39. W meczu o III miejsce SP 3 uległa SP 14 Gdynia 20:34.